Індійський іншуртех-єдиноріг Digit Insurance планує залучити на IPO $440 млн


Індійський іншуртех-єдиноріг Digit Insurance планує залучити на IPO $440 млнІндійський іншуртех Digit Insurance пішла вперед і подала заявку на IPO, незважаючи на поточну фінансову ситуацію, через яку інші страхові компанії відклали процес.

Згідно з повідомленнями, Digit Insurance, яка була заснована в 2017 році, прагне залучити приблизно 440 мільйонів доларів. Нещодавно компанія отримала оцінку в 3,5 мільярда доларів після великих інвестицій у раунді фінансування у 2021 році, який проводили Sequoia Capital, A91 Partners, Faering Capital і Fairfax.

Digit Insurance має надійну репутацію на ринку в регіоні та надає страхове покриття для автомобілів, подорожей і медичного страхування зростаючій демографічній групі індійських клієнтів, які раніше не були застраховані. Мета компанії полягає в тому, щоб зменшити розрив страхового захисту за допомогою зручних і простих рішень, до яких можна отримати доступ і керувати ними через інтуїтивно зрозумілий мобільний додаток компанії.

Започаткована колишнім виконавчим директором KPMG Камешем Гоїалом, компанія стає все сильнішою.

У той час як у insurtech у всьому світі спостерігався спад інвестицій, а кількість компаній, які подають заявки на IPO, зменшилася, Digit Insurance не помітила дефіциту інтересу з боку венчурних капіталістів, що свідчить про те, що лише частина сектору зараз страждає від економічної ситуації.

Агентство Reuters також повідомило, що після найбільшого публічного розміщення в Індії - акції державної компанії Life Insurance Corp впали на 7,8% після дебюту залучення 2,7 мільярда доларів.   | Фориншурер