Іншуртех Bento залучив $8 млн в раунді серії A на розвиток платформи стоматологічного страхування


Іншуртех Bento залучив $8 млн в раунді серії A на розвиток платформи стоматологічного страхуванняСтоматологічна іншуртех-компанія Bento залучила 8,1 мільйона доларів в рамках раунду серії A, який очолила бостонська компанія Schooner Capital, намагаючись покращити доступ до медичних послуг для всіх американців. Серед інших інвесторів – York IE Capital і Companyon Ventures.

Bento, яка прагне розширити доступ до кращого стоматологічного догляду, розробила платформу на основі штучного інтелекту, що з’єднує споживачів, роботодавців та асоціації зі стоматологами та організаціями стоматологічного обслуговування.

Цією платформою вже користуються 100 тис стоматологів по всьому США, пише Beinsure, вона підтримується Американською асоціацією стоматологів. Іншуртех каже, що платформа покращує прозорість ціноутворення та покращує доступ, використовуючи потенційні ринкові можливості в 140 мільярдів доларів.

Останнє підвищення розміру фінансування відбулося трохи більше ніж через рік після стартового раунду на 2,1 мільйона доларів. Bento використає капітал для подальшого розвитку свого додатка та запуску загальнонаціональних продажів. Минулого тижня вона залучила Чіпа Хаффмана, ветерана стоматологічної індустрії, на посаду свого нового директора з продажу.

Засновник і генеральний директор Bento Рам Судіредді каже: «Ми дуже раді оголосити про це нове фінансування та вітати Schooner Capital і York IE як інвесторів разом із Companyon Ventures, завдяки чому загальний залучений капітал склав 19 мільйонів доларів".

Потреба в цифровому доступі та прозорості ніколи не була такою великою, і компанія Bento перебуває на передовій сейсмічної зміни способу адміністрування та надання стоматологічних послуг.

Цілком очевидно, що традиційна індустрія стоматологічного страхування загрузла в неефективності, і настав час для змін і трансформації.  | Фориншурер