Іншуртех Lemonade продає страхову SaaS-платформу Metromile EBS компанії EIS


Іншуртех Lemonade продає  страхову SaaS-платформу Metromile EBS компанії EISІншуртех-компанія Lemonade оголосила про завершення передачі Enterprise Business Solutions (EBS) Metromile на платформу цифрового страхування EIS.

EBS була платформою Metromile як програмне забезпечення як послуга (SaaS) для автоматизації претензій і виявлення шахрайства, на яку було надано ліцензії великим страховим компаніям. Угода була завершена після завершення придбання Lemonade компанії Metromile.

Умови угоди не розголошуються. Keefe, Bruyette & Woods, компанія Stifel, виступила фінансовим радником у зв’язку з угодою.

Відповідно до умов придбання Metromile компанією Lemonade, акціонери Metromile отримали 7,3 млн акцій Lemonade, а Lemonade отримала бізнес із понад 155 млн доларів готівкою, понад 110 млн доларів премій, страхову компанію, ліцензовану в 49 штатах, і команду, неперевершену у використанні точні дані для автострахування. Більшість співробітників Metromile перейдуть на посади в Lemonade.

Мобільний застосунок і бренд Metromile залишаться на ринку, доки всі клієнти не зможуть перейти до Lemonade. Звичайні акції Metromile також припинили торгівлю на NASDAQ.  | Фориншурер