Іншуртех Raincoat залучив від інвесторів $4,5 млн на розвиток платформи параметричного страхування


Іншуртех Raincoat залучив від інвесторів $4,5 млн на розвиток платформи параметричного страхуванняІншуртех Raincoat залучив 4,5 мільйона доларів у вигляді початкового фінансування. Раунд очолював Anthemis і був підтриманий SB Opportunity Fund SoftBank Group, лідером банківської сфери Пуерто-Ріко Banco Popular, чилійською фінансовою групою Consorcio, 305 Ventures із Маямі та першим перевірити інвестора Divergent Capital, пише Beinsure.

Команда Raincoat пропонує комплексне індивідуальне рішення, яке можна вбудувати в існуючі канали партнера, полегшуючи реагування на претензії кінцевим користувачам. Стартап збирає всі галузеві та місцеві норми, потенціал, дані та розробку програмного забезпечення, щоб надати автоматизований параметричний страховий продукт, який охоплює всі етапи життєвого циклу поліса.

Джонатан Гонсалес, співзасновник і генеральний директор Raincoat, сказав: «Хоча повністю автоматизоване страхування є ключем до страхування найуразливіших від кліматичних катаклізмів, які дедалі частіше виникають, перешкоди для повного впровадження цих програм у масштабі неймовірно складні».

Страхові рішення Raincoat на основі кліматичних параметрів спрямовані на надання фінансовим установам, урядам і страховим компаніям автоматизованих наскрізних продуктів для захисту окремих осіб і малих підприємств, які постраждали від стихійних лих, таких як урагани, землетруси та повені.

Raincoat розробляє інфраструктуру та можливості, необхідні для надання масштабованого та автоматизованого рішення кліматичного страхування, яке компанії та державні установи можуть запропонувати тим, хто потребує захисту та захисту перед обличчям стихійного лиха.

Стартап було засновано у відповідь на наслідки урагану Марія, який обрушився на Пуерто-Ріко в 2017 році, залишивши тисячі будинків і підприємств серйозно пошкодженими, а мільйони без світла та води на місяці.

У червні компанія Raincoat заявила, що є частиною партнерства з Cloud to Street (C2S) і Munich Re для розгортання масштабної програми параметричного страхування.

Згідно з новою програмою в Колумбії, застраховані фермери отримають пільги по кредитах залежно від величини повеней, які перешкоджають їхнім можливостям вирощувати врожай і вивозити його на ринок.  | "Beinsure.com"