Брюс Карнегі-Браун переобраний головою Lloyd's of London


Брюс Карнегі-Браун (Bruce Carnegie-Brown) LloydLloyd's, провідний світовий ринок комерційних, корпоративних і спеціалізованих рішень щодо ризиків, оголосив про повторне призначення Брюса Карнегі-Брауна (Bruce Carnegie-Brown) на третій термін головою Lloyd's of London, який почнеться з червня 2022 року і триватиме до червня 2025 року.

Після його призначення в червні 2017 року, Брюс встановив стратегічний напрямок і керував корпорацією, яка досягла значного прогресу проти чотирьох стратегічних стовпів Lloyd's: продуктивність, цифровізація, культура та ціль.

"Для мене була честь служити головою Lloyd's протягом останніх п'яти років, і я маю честь бути повторно призначеним. Нам ще багато чого потрібно зробити на ринку та в корпорації, щоб розвивати прогрес, який ми пройшли разом в останні роки, і я вдячний за можливість продовжувати це робити", - сказав Брюс Карнегі-Браун.

Брюс Ніл Карнегі-Браун є головою страхового ринку Lloyd's of London з червня 2017 року та заступником голови Banco Santander. Він також є головою MCC та Cuvva Ltd. Він був головою сайту порівняння цін Moneysupermarket.com Group з квітня 2014 року до травня 2019 року.  | Фориншурер