"Європейський страховий альянс" запровадив електронний договір страхування “АВТОЗАХИСТ Extra”


ПрАТ «Європейський страховий альянс» продовжує працювати, розвиває сервіси вдосконалює страхові продукти, щоб в нинішніх умовах кожен автомобіліст зміг отримати страховий захист.

Ми робимо наші послуги більш сучасними та доступними. Так, з квітня 2022 року власники легкових автомобілів отримали можливість оформити договір страхування “АВТОЗАХИСТ Extra” в електронному вигляді.

На відміну від звичайного, електронний договір оформлюється дистанційно, без відвідування офісу страхової компанії або зустрічі з її представником чи агентом. Для того, щоб замовити розрахунок вартості страхування, достатньо залишити заявку на сайті ПрАТ «Європейський страховий альянс». Ми підготуємо індивідуальну пропозицію з урахуванням потреб і побажань клієнта.

“АВТОЗАХИСТ Extra” - комплексний страховий продукт з максимальним страховим захистом. Покриваються ризики КАСКО (All Risk), добровільного страхування цивільно-правової відповідальності водіїв, а також добровільного страхування від нещасних випадків на транспорті водіїв та пасажирів. Переваги страхового продукту в тому, що автомобілі віком до 11 років включно страхуються без врахування зносу на деталі та механізми. Крім того, передбачено можливість страхування пошкоджень, пов’язаних з гідроударом, можливість дистанційного врегулювання збитків та багато іншого.  | Фориншурер