МТСБУ розірвало відносини з моторними бюро РФ та Білорусі. Що це означає для власників полісів «Зелена картка»?


МТСБУ розірвало відносини з моторними бюро РФ та Білорусі. Що це означає для власників полісів «Зелена картка»?Загальними зборами повних членів МТСБУ у зв’язку зі збройною агресією зі сторони Росії та Білорусі прийнято рішення про розірвання з Національними Бюро цих країн двосторонніх угод (Процедурних Правил) про взаємне визнання страхових сертифікатів «Зелена картка».

У зв’язку з цим, з 5 квітня 2022 року будь-які страхові сертифікати «Зелена картка», видані російськими або білоруськими страховими компаніями, вважаються недійсними на території України, а транспортні засоби, за умови відсутності відповідного українського полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, є незабезпеченими (незастрахованими).

Крім цього, з означеної дати припиняється дія всіх українських договорів міжнародного страхування «Зелена картка» на території Росії та Білорусії.

Страховикам-повним членам МТСБУ забороняється укладання договорів міжнародного страхування «Зелена картка», дія яких поширюється на територію Росії чи Білорусії.  | Фориншурер